













Tele-Elektro-Bis Marcina Borzyczkowskiego zlokalizowana w Kaczorach przy ulicy Leśnej 15, specjalizuje się w świadczeniu usług elektrycznych oraz obsłudze elektroniki samochodowej. Przedsiębiorstwo działa nieprzerwanie od 2003 roku, zdobywając uznanie na rynku dzięki bogatemu doświadczeniu, solidności oraz skrupulatności w realizacji powierzonych zadań.
Zakres działalności obejmuje wykonywanie kompleksowych elektroinstalacji, które podwyższają poziom bezpieczeństwa systemów w budynkach. W zakresie elektroniki samochodowej Tele-Elektro-Bis realizuje rozbudowaną diagnostykę komputerową, a także oferuje usługi związane z elektryką i elektroniką pojazdową, serwisowaniem klimatyzacji, ozonowaniem, naprawą liczników, deaktywacją kodów radiowych, obsługą nawigacji, immobilisera i poduszek powietrznych.
Firma łączy specjalistyczną wiedzę z nowoczesnymi narzędziami, co pozwala skutecznie i sprawnie wykrywać oraz analizować usterki pojazdów. Staranność w realizacji usług oraz dokładność są gwarancją trwałych i efektywnych rozwiązań dla klientów.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 56 | 4.8 / 5 | |
| 3 | 5.0 / 5 |