Elektrosystem. FH. Niewiński S.

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Elektrosystem. FH. Niewiński S.

2026 laureat konkursu2026 silver2025 laureat konkursu2025 silver
8.7 (20)
Piotrków Trybunalski, Dzika 24
O firmie:

Elektrosystem mający siedzibę w Piotrkowie Trybunalskim, zajmuje się dostarczaniem komponentów przeznaczonych do automatyki przemysłowej. Przedsiębiorstwo oferuje szeroki wybór produktów, które są istotne dla prawidłowego działania nowoczesnych systemów technicznych.

W ofercie Elektrosystem dostępne są kable i przewody sterownicze, styczniki, przekaźniki, a także czujniki wykorzystywane w aplikacjach przemysłowych. Klienci znajdą tu również obudowy przemysłowe, kasety sterownicze, krańcówki, elementy pulpitowe, softstarty, presostaty i elektrozawory, co umożliwia kompleksowe wyposażenie maszyn oraz urządzeń.

Firma wyróżnia się wysokim poziomem specjalizacji w automatyce przemysłowej, zapewniając dostęp do wysokiej klasy produktów dopasowanych do potrzeb oraz profesjonalnego wsparcia technicznego, które stanowią podstawę niezawodności i efektywności rozwiązań technologicznych.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
20 4.8 / 5
Data skanowania: 04.01.2026
Piotrków Trybunalski
Dzika 24

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj