







Elektronika Samochodowa Paweł Paszko to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca nieprzerwanie od 1999 roku i mająca swoją siedzibę w Straszynie. Specjalizuje się w szeroko pojętej obsłudze elektroniki samochodowej, oferując kompleksowe usługi wykonywane przez doświadczony zespół specjalistów. Jednym z wyróżników przedsiębiorstwa jest wysoka jakość realizowanych prac.
Początkowo firma skupiała się na zagadnieniach związanych z elektryką i elektroniką pojazdową, jednak z biegiem lat rozszerzyła profil działalności o zabezpieczenia antykradzieżowe. Aktualna oferta obejmuje zaawansowany serwis systemów elektronicznych, instalacje fabrycznych rozwiązań oraz montaż wyposażenia dodatkowego. W zakresie usług znajdują się także nowoczesne systemy oświetlenia, w tym technologie Full LED, Matrix i Xenon.
Przedsiębiorstwo jest autoryzowanym partnerem szwajcarskiej firmy tuningowej O.CT, co umożliwia profesjonalny tuning mocy, realizowany z zachowaniem wysokich standardów. Oferta obejmuje także serwis klimatyzacji. Firma obsługuje pojazdy marek takich jak VW, Audi, Mercedes, BMW czy Porsche, dostarczając systemy parkowania, kamery cofania oraz asystentów pasa ruchu. Precyzja i dbałość o szczegóły przekładają się na zaufanie klientów. Od 2018 roku wszystkie usługi świadczone są w nowoczesnej siedzibie w Straszynie.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 54 | 4.7 / 5 | |
| panoramafirm | 1 | 1.0 / 5 |
| biznesfinder | 1 | 1.0 / 5 |